Nagrađena fotografija Željke Hajdarović
Autor: Romina Fic, 27. 5. 2015.

Javna ustanova Međimurska priroda raspisala je  foto-natječaj na temu Priroda mojeg zavičaja Međimurja na koji su svojim radovima mogli prijaviti svi fotografi – profesionalci i amateri koji imaju prijavljeno mjesto stanovanja na području Međimurske županije.

Naša učenica Željka Hajdarović, pod mentorstvom profesora Krunoslava Bedija, je sa svojom fotografijom imena Bajka osvojila sjajno treće mjesto i vrijednu nagradu. Uspjeh je utoliko veći kada znamo da su pravo sudjelovanja na natječaju imali profesionalci, koji su bili prvi i drugoplasirani. Radovi koji su pristigli na natječaj bili su izloženi na izložbi u Centru za posjetitelje Križovec, a koja je bila otvorena u petak, 22. svibnja, povodom Dana zaštite prirode u RH.

Iskrene čestitke učenici i mentoru!