Graditeljske škole Čakovec

Školska knjižnica bit će podrška svima vama u vrijeme odvijanja virtualne nastave.

Na ovoj stranici možete naći poveznice na web stranice koje će vam pomoći u svakodnevnom virtualnom radu.

Lektira nije dostupna samo u tiskanom izdanju, možete je pronaći i na stranici eLektire. Čitati možete na svojim računalima, tabletima ili pametnim telefonima i zato više nema izgovora kako knjižnica nema dovoljan broj knjiga za sve.

Možete čitati i besplatno preuzimati knjige više od 200 suvremenih hrvatskih autora na poveznici Besplatne elektroničke knjige.

Čitati, dakako, možete i iz užitka, a na ovim stranicama naći ćete preporuke za neke nove knjige koje dolaze na tržište.

Pristupiti možete i knjigama na engleskom jeziku na poveznici

Fotografija Davida T sa Unsplasha

Veliki odmor

Vrijeme predaha od učenja možete iskoristiti za virtualnu šetnju nekim od muzeja, prolistati neki časopis ili novine, pogledati neku predstavu ili film...

Fotografija Kelly Sikkema sa Unsplasha

Ne zaboravite!

U digitalnom okruženju vrijede pravila kao i u svakodnevici. Svim sadržajima možete slobodno pristupiti i koristiti ih za vlastito učenje, ali pritom morate poštovati autorska prava.

Želim vam uspješan i siguran rad!

Vaša knjižničarka