preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Pretraži

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 4090
Kontakti
TELEFONSKI BROJEVI
VANJSKI
 
pozivni 040/
1.RAVNATELJICA
329-000
 -Fax
329-013
2.PEDAGOGINJA
329-001
3.TAJNICA
329-002
4. ZBORNICA
329-021
5. VODITELJ UČENIČKOG DOMA
329-016


 Mail:gsc@ss-graditeljska-ck.skole.hr




Stručno-pedagoška služba

Stručno-pedagoška služba Graditeljske škole Čakovec

1. rujna 2017.

ŠKOLA

Ravnateljica   

Srebrenka Pongrac, dipl.inž.građ.

Tajnica

Natalija Kozar, dipl.iur.

Pedagoginje    

Anja Zadravec Jančikić, mag.pedagogije

Marijana Dugandžić Cvetko, socijalna pedagoginja

Voditeljica smjene     

Martina Pongrac, prof.

Satničar          

Damir Srnec, mag.informatike

Koordinator državne mature

Hrvoje Živković, mag.teologije

Članovi Školskog ispitnog povjerenstva za državnu maturu

  1. Srebrenka Pongrac, dipl.inž.arh., ravnateljica - predsjednica
  2. Hrvoje Živković, mag.teologije,  ispitni koordinator
  3. Zvonko Ladić, dipl. teolog
  4. Mirela Polgar-Kunčić, prof.
  5. Tamara Mustač, dipl. dizajnerica
  6. Zdravko Janković, prof.
  7. Damir Novak, prof.

Knjižničarka

Romina Fic, mag.bibl.

Koordinator e-upisa

Damir Srnec, mag.informatike

Andragoška voditeljica

Đurđa Plavljanić, dipl.inž.građ.

Koordinacija tima za kvalitetu

Dominik Hrženjak, prof. fizike i teh.kulture s informatikom

Voditeljica profesionalne orijentacije

Vesna Ilić-Kiš, prof.

Vodstvo učeničke zadruge

Lovro Gradišer, dipl.inž.geodezije

Voditelj Vijeća učenika

Anja Zadravec Jančikić, mag.pedagogije

Koordinatori informiranja

Romina Fic, mag.bibl.
Suzana Šestan, dipl.dizajnerica
Aleksej Milinović, prof.

Urednica web stranice škole

Suzana Šestan, dipl. dizajnerica

Voditelji stručnih aktiva

hrvatski jezik – Darja Šupljika, mag.edukacije hrvatskog jezika i književnosti
strani jezici – Gordana Čanadi, prof.
matematika – Spomenka Čulinović, prof.
društvena grupa predmeta – Željka Korent-Hozmec, prof.
TZK – Renato Čuka, prof.
nastavnici strukovnih predmeta – Đurđa Plavljanić, dipl.inž.građ.
voditeljica podaktiva računalstva i grafike – Suzana Šestan, dipl.dizajnerica

UČENIČKI DOM

Voditeljica učeničkog doma

Nataša Vrček, dipl.inf.

Psihologinja

Andreja Bratinšćak, mag. psihologije

 

ŠKOLSKE RADIONICE

Voditelj školskih radionica

mr.sc. Vladimir Križaić, dipl.inž.građ.

Voditelj praktične nastave

Josip Gajski, nastavnik – savjetnik

Koordinator praktične nastave

Krunoslav Tkalec, dipl.ing. 

 

SPORTSKA DVORANA

Voditelj sportske dvorane

Renato Čuka, prof.

 

preskoči na navigaciju