preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login

GSC-Mobility2020



 Facebook GSC-Mobility2020

GSC galerija

"Umjetnost u gostima"

Radovi učenika

Radovi učenika

Energetska obnova

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Korisni linkovi
Graditeljska škola Č...
Korisni linkovi za s...
Dnevni tisak
Agencija za strukovn...
Agencija za odgoj i ...
Državna matura
Fakulteti i veleučil...
Portali
Časopisi

Facebook stranica_GŠČ



 Facebook GŠČ 

Državna matura
e-Dnevnik:prijave!



Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 1323
Termini konzultacija nastavnika

Prezime i ime nastavnika

TERMIN KONZULTACIJA

prema članku 12. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Bacinger Andrija

Srijeda:   18:20 - 19:00

Bedi Krunoslav

Četvrtak:   12:30 – 13:15

Belović Leonardo

Utorak:   08:55 – 90:40

Bertek Bojan

Srijeda:   11:40 – 14:50

Blažeka Nada

Petak:   12:30 – 13:15

Božinović Mario

A tjedan – petak:   16:45 – 17:30

B tjedan - petak:    09:10 – 09:55

(uz prethodnu najavu roditelja)

Bratuša Zvonka

Utorak:  10:50 – 11.35

Četvrtak:   14:50 – 15:10

Čatlaić Milan

Ponedjeljak:   15:50 – 16:40

Čondor Ivan

Ponedjeljak:  16:50 – 17:30

Čuka Renato

Petak:   07:00 – 12:00

Čulinović Spomenka

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

Debelec Ivana

Ponedjeljak:   10:50 – 11:30

Dolar Marko

Četvrtak:   15:50 – 16:40

Dujam Darija

Utorak:    12:25 - 13:10

Frančić Maja

Petak:   10:00 – 10:45

Fučko Kristijan

Utorak:   14:00 – 14:45

Gregurić Dominik

Petak:   14:50 - 15:50

Grkavac Borna

Ponedjeljak:   09:00 – 9:45

Haramija Lana

Ponedjeljak:   16:00 – 16:45

Hlebec Krešimir

A tjedan -  petak: 16:45 – 19:05

Hrešč Ema

Četvrtak:   16:00 – 17:00

Hrženjak Dominik

Petak:   17:00 – 17:40

Ille Ljiljana

Utorak:   18:20 – 19:00

Ilić-Kiš Vesna

Srijeda:   14:45 – 15:30

Jambrović Petra

A tjedan – petak:  15:55 – 16:40

B tjedan – srijeda:   09:00 – 09:45

Jezidžić Darko

Utorak:  15:55 – 16:35

Kalšan Darinka

Četvrtak:  10:55 – 11:40

Karas Tanja

Četvrtak:  11:40 – 12:25

Kocijan Dušanka

Četvrtak:  15:05 – 15:50

Kontak Željko

Utorak:   09:10 – 09:55

Korent-Hozmec Željka

A tjedan – srijeda:   13:15

B tjedan – ponedjeljak:  15:05

Križaić Vladimir

Srijeda:   13:10 – 13:30

Križnar Petar

Četvrtak:   09:10 – 09:55

Levačić Željko

Petak:   16:00 – 17:30

Lukman Tatjana

A tjedan - srijeda:   18:20 - 19:00

B tjedan – četvrtak:   13:10 – 14:00

Marciuš Dorian

Četvrtak:   13:00 – 14:00

Martišek Silvija

Utorak:   10:50 – 11:35

Mekovec Petar

Petak:   13:15 – 14:50

Možek Lucija

Petak:   15:10 - 15:55

Mustač Tamara

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

(radionice)

Novak Damir

Četvrtak:   18:00

Novak Tamara

A tjedan – petak:   17:35 – 18:20

B tjedan – srijeda:   09:10 – 09:55

Novak Tatjana

Srijeda:   10:45 – 11:35

Osojnički Vesna

Četvrtak:   15:00 – 16:00

(radionice)

Pačandi Martina

Ponedjeljak:  16:40 – 17:40

Perić Zdenka

Utorak:   10:50 – 11:35

Plavljanić Đurđa

Utorak:   10:45 – 11:30

Polgar-Kunčić Mirela

Ponedjeljak:   11:40 – 12:25

Pongrac Martina

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

Pongrac Srebrenka

Petak:  15:00 – 16:00

Radaljac Livio Goran

Četvrtak:   10:50 – 11:35

Radan Edi

Srijeda:   12:25 – 13:25

Roža Aleksandar

Srijeda:   12:30 – 13:10

Sklepić Barbara

A tjedan – utorak: 16:40

B tjedan – petak: 11:40

Sorić Roko

Petak:   15:05 - 15:50

Svaguša Petra

A tjedan – ponedjeljak:   14:05 -14:50

B tjedan – ponedjeljak:   12:25 – 13:10

Šestan Suzana

Četvrtak:   12:25 – 13:05

Štokić Dario

Utorak:   16:50 – 17:30

Šupljika Darja

Utorak:   15:50 – 16:35

Tepavac-Kocijan Ljiljana

Utorak:   10:00 – 10:45

Tkalec Krunoslav

Petak:  10:50 – 11:35

Toplek Davor

Četvrtak:   13:15 – 14:00

Trojko Domagoj

Srijeda:   16:00 – 17:00

Vabec Ilija

Srijeda:   16:45 – 17:30

Vadas Tatjana

Ponedjeljak:  14:00 – 15:00

Varga Iva

Utorak:  10:00 - 10:45

Varga Matija

Utorak:   15:30

Vukman Klaudia

Petak:   09:10 – 09:55

Žižek Kristina

Srijeda:   15:05 – 15:50

Žugec Veljka

Ponedjeljak:   13:15 – 14:00

 

STRUČNI UČITELJI PRAKTIČNE NASTAVE

 

Golomboš Damir

Utorak:   16:45 – 17:30

Hatlak Vladimir

A tjedan – ponedjeljak:    13:00 – 18:00

Horvat Josip

Četvrtak:   11:00 – 12:00

Horvat Nenad

Četvrtak:   10:00 – 10:30

Jakšić Zlatko

A tjedan-  četvrtak:   13:00 – 13:30

Kolarić Zdravko

A tjedan – (ponedjeljak -srijeda) - 10:00 – 10:30

B tjedan - 16:00 – 16:30

Križaić Josip

Petak:   12:00 – 12:45

Medved Siniša

Utorak:   12:20 – 12:45

Srijeda:   12:20 – 12:45

preskoči na navigaciju