preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login

GSC-Mobility2020



 Facebook GSC-Mobility2020

GSC galerija

"Umjetnost u gostima"

Radovi učenika

Radovi učenika

Energetska obnova

Oglasna ploča
Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Korisni linkovi
Graditeljska škola Č...
Korisni linkovi za s...
Dnevni tisak
Agencija za strukovn...
Agencija za odgoj i ...
Državna matura
Fakulteti i veleučil...
Portali
Časopisi

Facebook stranica_GŠČ



 Facebook GŠČ 

Državna matura
e-Dnevnik:prijave!



 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 5073
Termini konzultacija nastavnika

Prezime i ime nastavnika

TERMIN KONZULTACIJA

prema članku 12. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Bacinger Andrija

Srijeda:   18:20 - 19:00

Bedi Krunoslav

Četvrtak:   12:30 – 13:15

Belović Leonardo

Utorak:   08:55 – 90:40

Bertek Bojan

Srijeda:   11:40 – 14:50

Blažeka Nada

Petak:   12:30 – 13:15

Božinović Mario

A tjedan – petak:   16:45 – 17:30

B tjedan - petak:    09:10 – 09:55

(uz prethodnu najavu roditelja)

Bratuša Zvonka

Utorak:  10:50 – 11.35

Četvrtak:   14:50 – 15:10

Čatlaić Milan

Ponedjeljak:   15:50 – 16:40

Čondor Ivan

Ponedjeljak:  16:50 – 17:30

Čuka Renato

Petak:   07:00 – 12:00

Čulinović Spomenka

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

Debelec Ivana

Ponedjeljak:   10:50 – 11:30

Dolar Marko

Četvrtak:   15:50 – 16:40

Dujam Darija

Utorak:    12:25 - 13:10

Frančić Maja

Petak:   10:00 – 10:45

Fučko Kristijan

Utorak:   14:00 – 14:45

Gregurić Dominik

Petak:   14:50 - 15:50

Grkavac Borna

Ponedjeljak:   09:00 – 9:45

Haramija Lana

Ponedjeljak:   16:00 – 16:45

Hlebec Krešimir

A tjedan -  petak: 16:45 – 19:05

Hrešč Ema

Četvrtak:   16:00 – 17:00

Hrženjak Dominik

Petak:   17:00 – 17:40

Ille Ljiljana

Utorak:   18:20 – 19:00

Ilić-Kiš Vesna

Srijeda:   14:45 – 15:30

Jambrović Petra

A tjedan – petak:  15:55 – 16:40

B tjedan – srijeda:   09:00 – 09:45

Jezidžić Darko

Utorak:  15:55 – 16:35

Kalšan Darinka

Četvrtak:  10:55 – 11:40

Karas Tanja

Četvrtak:  11:40 – 12:25

Kocijan Dušanka

Četvrtak:  15:05 – 15:50

Kontak Željko

Utorak:   09:10 – 09:55

Korent-Hozmec Željka

A tjedan – srijeda:   13:15

B tjedan – ponedjeljak:  15:05

Križaić Vladimir

Srijeda:   13:10 – 13:30

Križnar Petar

Četvrtak:   09:10 – 09:55

Levačić Željko

Petak:   16:00 – 17:30

Lukman Tatjana

A tjedan - srijeda:   18:20 - 19:00

B tjedan – četvrtak:   13:10 – 14:00

Marciuš Dorian

Četvrtak:   13:00 – 14:00

Martišek Silvija

Utorak:   10:50 – 11:35

Mekovec Petar

Petak:   13:15 – 14:50

Možek Lucija

Petak:   15:10 - 15:55

Mustač Tamara

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

(radionice)

Novak Damir

Četvrtak:   18:00

Novak Tamara

A tjedan – petak:   17:35 – 18:20

B tjedan – srijeda:   09:10 – 09:55

Novak Tatjana

Srijeda:   10:45 – 11:35

Osojnički Vesna

Četvrtak:   15:00 – 16:00

(radionice)

Pačandi Martina

Ponedjeljak:  16:40 – 17:40

Perić Zdenka

Utorak:   10:50 – 11:35

Plavljanić Đurđa

Utorak:   10:45 – 11:30

Polgar-Kunčić Mirela

Ponedjeljak:   11:40 – 12:25

Pongrac Martina

Ponedjeljak:   16:45 – 17:30

Pongrac Srebrenka

Petak:  15:00 – 16:00

Radaljac Livio Goran

Četvrtak:   10:50 – 11:35

Radan Edi

Srijeda:   12:25 – 13:25

Roža Aleksandar

Srijeda:   12:30 – 13:10

Sklepić Barbara

A tjedan – utorak: 16:40

B tjedan – petak: 11:40

Sorić Roko

Petak:   15:05 - 15:50

Svaguša Petra

A tjedan – ponedjeljak:   14:05 -14:50

B tjedan – ponedjeljak:   12:25 – 13:10

Šestan Suzana

Četvrtak:   12:25 – 13:05

Štokić Dario

Utorak:   16:50 – 17:30

Šupljika Darja

Utorak:   15:50 – 16:35

Tepavac-Kocijan Ljiljana

Utorak:   10:00 – 10:45

Tkalec Krunoslav

Petak:  10:50 – 11:35

Toplek Davor

Četvrtak:   13:15 – 14:00

Trojko Domagoj

Srijeda:   16:00 – 17:00

Vabec Ilija

Srijeda:   16:45 – 17:30

Vadas Tatjana

Ponedjeljak:  14:00 – 15:00

Varga Iva

Utorak:  10:00 - 10:45

Varga Matija

Utorak:   15:30

Vukman Klaudia

Petak:   09:10 – 09:55

Žižek Kristina

Srijeda:   15:05 – 15:50

Žugec Veljka

Ponedjeljak:   13:15 – 14:00

 

STRUČNI UČITELJI PRAKTIČNE NASTAVE

 

Golomboš Damir

Utorak:   16:45 – 17:30

Hatlak Vladimir

A tjedan – ponedjeljak:    13:00 – 18:00

Horvat Josip

Četvrtak:   11:00 – 12:00

Horvat Nenad

Četvrtak:   10:00 – 10:30

Jakšić Zlatko

A tjedan-  četvrtak:   13:00 – 13:30

Kolarić Zdravko

A tjedan – (ponedjeljak -srijeda) - 10:00 – 10:30

B tjedan - 16:00 – 16:30

Križaić Josip

Petak:   12:00 – 12:45

Medved Siniša

Utorak:   12:20 – 12:45

Srijeda:   12:20 – 12:45

preskoči na navigaciju