Pretraži

UČENIČKI DOM GRADITELJSKE ŠKOLE

U sklopu Graditeljske škole Čakovec nalazi se i učenički dom koji omogućuje smještaj učenicima na školovanju u srednjim školama u Čakovcu i Prelogu. Pogodnosti smještaja su brojne. To su kompletna usluga prehrane, pranja i održavanja odjeće te posteljine uz prihvatljivu cijenu (uspoređujući je s troškovima svakodnevnog putovanja u školu).

Zgrada učeničkog doma komforno je opremljeni objekt: sobe su dvo i trokrevetne s ugrađenim garderobnim ormarima, stolovima i policama za knjige. O učenju, zdravlju i slobodnom vremenu učenika brinu odgajatelji, psihologinja, noćni pazitelji i medicinska sestra. Suvremeno opremljena kuhinja s restoranom osigurava pravilnu prehranu učenika. Pedagoški, prostorni i zdravstveni uvjeti života i rada u domu omogućavaju postizanje kvalitetnih rezultata rada te vas pozivamo da razmislite o ponuđenoj mogućnosti.

Cijena smještaja i prehrane nije se mijenjala godinama te i za školsku 2017./2018. godinu iznosi 630 kuna.

Pridružite se i vi velikoj domskoj obitelji učenika!