preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Pretraži

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 3307
Raspored primanja roditelja

TERMINI PRIMANJA RODITELJA šk.god.2017_18

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK/CA

VRIJEME PRIMANJA RODITELJA

A tjedan

B tjedan

1.a

Lovro Gradišer

SRI   14:00-14:45

UTO  10:00-10:45

1.b

Lana Haramija

PET   15:50-16:35

PET   15:50-16:35

1.c

Vesna Osojnički

SRI     14.05 - 16,30

SRI     14.05 - 16,30

1.d

Ivan Čondor

PON   11:40-12:20

PET    15:50-16:35

PON   11:40-12:20

PET    15:50-16:35

1.e

Darko Jezidžić

UTO   11:00-12:00

SRI     17:30-18:15

UTO   11:00-12:00

SRI     17:30-18:15

1.f

Željka Korent-Hozmec

UTO   11:40-12:25

SRI     15:00-15:45

1.g

Edi Radan

UTO    15:00-15:45

UTO    15:00-15:45

1.h

Tatjana Novak

UTO    10:50-11:35

PON    18:15-19:00

1.i

Borna Grkavac

UTO    16:40-17:25

UTO    16:40-17:25

2.a

Dušanka Kocijan

PON    9:00-9:45

UTO    15:00-15:45

2.b

Darja Šupljika

PON    15:50-16:35

PON    15:50-16:35

2.c

Spomenka Čulinović

PET    16:40-17:25

PET    16:40-17:25

2.d

Matija Varga

PON    17:30-18:15

PON    17:30-18:15

2.e

Tatjana Vadas

PON    12:25-13:05

PON    12:25-13:05

2.f

Zlatko Bahun

UTO    16:40-17:25

 

2.g

Krešimir Hlebec

UTO    16:40-17:255

 

2.h

Marijana Dugandžić Cvetko

UTO    10:00-10:45

ČET    16:40-17:25

2.i

Hrvoje Živković

ČET    15:50-16:35

ČET    15:50-16:35

3. a

Damir Srnec

UTO    19:00

UTO    19:00

3.b

Mario Božinović

SRI     15:45-16:15

SRI     15:45-16:15

3.c

Andrija Večenaj

PON   16:35-17:25

PON   16:35-17:25

3.d

Rajko Jagar

ČET    12:30-13:00

PON    14:55-15:30

 

3.e

Ivana Debelec

SRI    15:50-16:35

 

3.f

Ljiljana Tepavac-Kocijan

PET    9:00

ČET   16:40

PET    18:15

3.g

Vladimir Novak

/

ČET    18:15

3.h

Krunoslav Tkalec

ČET    15:50-16:35

PON    11:40-12:25

3.i

Renato Čuka

PON    9:00-12:00

SRI    17:00-18:30

4. a

Zvonko Ladić

PON    15:45- 16:30

PON    15:45- 16:30

4. b

Mirela Polgar- Kunčić

PET    15:50-16:35

PET    15:50-16:35

4.c

Tamara Mustač

PON    16:40-17:25

PON    16:40-17:25

4.d

Zdravko Janković

UTO    11:00  16:00

UTO    11:00  16:00

4.e

Damir Novak

SRI    16:45-17:45

SRI    18:15- 19:10

preskoči na navigaciju