preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Pretraži

Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
Priloženi dokumenti:
Podjela potvrda DM.pdf

 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 827
Obavijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Plasman naših učenika na županijska, međužupanijska i državna natjecanja
Autor: Suzana Šestan, 10. 2. 2009.


Područje/Predmet
Prezime i ime učenika
Raz.
Prezime i ime mentora
hrvatski jezik
Benković Maja
1.c
Mihaljević Elizabeta, prof.
hrvatski jezik
Petković Lucija
3.a
Mihaljević Elizabeta, prof.
njemački jezik
Lisjak Luka
3.b
Ilić-Kiš Vesna, prof.
njemački jezik
Škvorc Mihael
3.d
Pongrac Martina, prof.
njemački jezik
Erdelić Patricia
3.a
Janković Zdravko, prof.
njemački jezik
Novak Mišel
3.b
Ilić-Kiš Vesna, prof.
njemački jezik
Novak Tajana
3.c
Janković Zdravko, prof.
engleski jezik
Ledinski Saša
2.a
Čanadi Gordana, prof.
engleski jezik
Kuhar Petra
2.d
Čanadi Gordana, prof.
engleski jezik
Đurić Blanka
2.d
Čanadi Gordana, prof.
engleski jezik
Popović Nikola
2.d
Čanadi Gordana, prof.
engleski jezik
Pekić Matija
2.d
Čanadi Gordana, prof.
engleski jezik
Novak Lana
4.d
Roža Aleksandar, prof.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Tučić Marion
3.c
Šestan Suzana, dipl.diz.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Drk Iva
4.c
Šestan Suzana, dipl.diz.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Šupljika Emina
3.c
Valkaj Jelena, nast.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Pokos Klaudija
3.c
Valkaj Jelena, nast.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Varović Emanuel
4.c
Benčić Sanja, prof.
likovna umjetnost i dizajn - rad
Holjevac Helena
3.c
mr. Levačić Ljubomir, ak. slikar
likovna umjetnost i dizajn - crtanje
Šarić Sara
4.c
Hlebec Krešimir, ak.slikar-grafičar
likovna umjetnost i dizajn - crtanje
Drk Iva
4.c
Hlebec Krešimir, ak.slikar-grafičar
grafika i AV tehnologije -grafički dizajn
Jakopović Silvija
3.d
Štokić Dario, ak.slikar-grafičar
grafika i AV tehnologije -multimedija
Čevis Vedran
4.d
Bedi Krunoslav, dipl.inf.
grafika i AV tehnologije -multimedija
Vukina Filip
4.d
Bedi Krunoslav, dipl.inf.
građevne konstrukcije
Horvat Gordan
4.a
Kalšan Darinka, dipl.ing.
građevna mehanika
Radek Igor
4.b
Pongrac Srebrenka, dipl.ing.
zidar
Furjan Vlado
3.e
Horvat Dragutin, str. učitelj
zidar
Horvat Robert
3.e
Horvat Dragutin, str. učitelj
tesar
Kosi Ivica
3.e
Ciglar Ivan, dipl.ing.
tesar
Treščin Jurica
3.e
Ciglar Ivan, dipl.ing.
keramičar oblagač
Kocijan Kristijan
2.f
Horvat Nenad, str. učitelj
keramičar oblagač
Oršuš Mario
3.f
Horvat Nenad, str. učitelj
monter suhe gradnje
Hren Benjamin
3.f
Pongrac Srebrenka, dipl.ing.
monter suhe gradnje
Vidović Alen
3.f
Pongrac Srebrenka, dipl.ing.
pismoslikar
Srša Martina
3.g
Bunić Luka, ak.slikar-grafičar
rukovatelj samoh. građ. strojevima
Horvat Petar
3.h
mr. Levačić Željko, dipl.ing.
stolar
Pranklin Danijel
3.i
Varga Mirko, str. učitelj
soboslikar-ličilac
Šajnović Srećko
3.g
Hlebec Krešimir, ak.slikar-grafičar
instalater grijanja i klimatizacije
Barat Marko
3.j
Perger Marijan, str. učitelj
instalater grijanja i klimatizacije
Jambrošić Mihael
3.j
Perger Marijan, str. učitelj
vodoinstalater
Tkalec Tomislav
3.j
Protega Nikica, dipl.ing.
vodoinstalater
Vlah Alen
3.j
Protega Nikica, dipl.ing.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju