Pretraži

Dom-događanja
VALENTINOVO U NAŠEM DOMU (14. veljače 2013.)
Autor: Suzana Šestan, 21. 4. 2013.

Sretno i zaljubljeno

Dan zaljubljenih i ove smo godine obilježili doista veselim druženjem na našem prigodnom domskom programu. U večernjem programu mnogo smo pjevali, plesali i zabavili se u ime ljubavi. Cijeli je bio posvećen 14. veljači koji se obilježava u cijelom svijetu. Znate svi dobro da je riječ o Valentinovu, odnosno Danu zaljubljenih, ali i danu onih koji se tek namjeravaju zaljubiti!

Važno je samo imati volju, zar ne? Članovi našeg domskog banda Ivan Pintar i Ivan Namjesnik pojačani vrsnim gitaristom, portirom Božidarom Mihalicem i pjevačicom Miom Capek uveli su nas u ovogodišnji program pjesmom 17 ti je godina tek. Tijekom večeri kompilaciju poznatih evergrina na gitari, naš je portir svirao i zasebno. Odmah potom mogli smo kao recitatoricu ljubavnih pjesama čuti Božicu Muršić. Vrlo važan i dugoočekivani dio programa bilo je proglašenje najurednijih, najuređenijih i najneurednijih soba doma. To su učinili voditeljica doma Nataša Vrček, prof. i organizator programa Valentinova, odgajatelj Aleksej Milinović, prof. Potom je pjesmu Zlatne godine pjevala Mia Capek uz glazbenu pratnju. U doista fascinantnom nastupu potom nas je sve obradovao Robert Kašić koji njeguje uistinu osobeni stil plesanja za što je nagrađen burnim pljeskom. Recitacijom nas je zatim obradovala Elvira Horvat, a pjesmom iznenađenja pri kraju programa Nikolina Čižmeković. Voditelji programa su bili popularni par Adrijana Skec kao Barbara, a Ivan Zobunđija kao Duško. A ako ste pomislili da ove godine nije bilo podjele ljubavne pošte - grdno ste se prevarili! Nje je bilo mnogo, no nije bila podjednako raspoređena svim učenicima. Neki su od nas omiljeniji u društvu, dok se ostalima pruža prilika da se malo potrude i da to postanu u najskorijoj budućnosti! A svima vama želimo sretno Valentinovo!