Pretraži

Dom-događanja
Maškare u domu - maskirani skečevi
Autor: Suzana Šestan, 22. 3. 2019.

Maškare su održane i u učeničkome domu Graditeljske škole Čakovec. I ovdje je bilo živo i veselo, a posebne gošće programa bile su članice Udruge žena iz Gornjeg Kraljevca koje su se predstavile prigodnim šaljivim igrokazom o mnogobrojnim svakodnevnim nesporazumima u komunikaciji. Tokom programa nastupili su mnogi zamaskirani učenici i djelatnici doma (često nismo znali tko je u pitanju). Žiri je stoga imao mnogo posla oko izbora pojedinačno najbolje maske, kao i najboljeg zamaskirane grupe. Zapravo, radilo se o cijelom nastupu zamaskiranih jer su svi koji su izašli pred mikrofon morali osmisliti i odigrati pravi mali skeč. Konačno, pojedinačno je prvo mjesto zauzela Esmeralda, drugi je bio Vuk Alex, a treći Narkoman. U grupnom nastupu najbolji su bili Baba i deda, drugo mjesto je pripalo Frizeru, a treće Romskom plesu. Organizator cjelokupnog programa je bio odgajatelj Zdravko Horvat, prof.

Emanuela Koretić, 1. b, Graditeljska škola Čakovec

fotografije