Pretraži

Dom-događanja
S blagoslovom mirno u novu godinu
Autor: Suzana Šestan, 12. 2. 2019.

Ubrzo nakon početka drugog polugodišta u Učeničkom domu Graditeljske škole Čakovec tradicionalno je održan blagoslov. U velikoj sali prizemlja zgrade uz poštovane i drage goste prisustvovali su mu učenici, studenti i djelatnici Graditeljske škole Čakovec. Dom je blagoslovio fra Ivan Crnković iz crkve Svetog Nikole u Čakovcu, a učenici doma Franka Ščuka i Mihovil Škreblin čitali su Molitvu učenika, a Božju riječ vjeroučitelj Hrvoje Živković, prof. Nakon zajedničke molitve studentice su zapjevale, a potom su im se pridružili i svi prisutni. Sve je aktivnosti povodom ovog događaja koordinirala odgajateljica Vera Bralić, prof.

Emanuela Koretić, 1. b, Graditeljska škola Čakovec