Pretraži

Državna matura šk.god. 2019/20

Započeo jesenski rok državne mature

Autor: Suzana Šestan, 14. 7. 2011.

Prijave ispita za jesenski rok moguće su u periodu 11.07.2011.-20.07.2011. i to isključivo putem web stranice www.postani-student.hr; nije potrebno dolaziti u Školu potpisivati prijavnice.

Prijave studijskih programa biti će moguće nakon 15.07.2011.
Odjave ispita-najkasnije 10 radnih dana prije polaganja ispita temeljem zamolbe koju treba poslati na e-mail odjava@ncvvo.hr ili pisanim putem na adresu: Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja, 10 000 Zagreb, Petračićeva 4. Detaljnije o odjavama nalazi se na www.ncvvo.hr u obavijesti od 08.srpnja 2011.
Detaljnije obavijesti i aktualnosti pratite na www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr.
Konzultacije s ispitnim koordinatorom-telefonskim putem (njegov mobitel).
Ispitni koordinator: Dragan Mrla