Pretraži

Državna matura šk.god. 2019/20
Završava ljetni upisni rok!
Autor: Administrator , 20. 7. 2010.

Na web stranicama www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr objavljena je obavijest:
 Završava ljetni upisni rok

Osvježavanje rang-lista prestaje 20. srpnja 2010. godine u 23.05. Istoga dana u 23.59 sve tada zatečene potvrđene namjere upisa postaju konačne. Kandidati kojima je na nekoj rang-listi ponuđeno prihvatiti namjeru upisa, a to ne učine do 20. srpnja u 23.59, bit će s te rang-liste brisani, bez obzira na trenutak kada je ta ponuda nastala.

Još jednom molimo sve kandidate koji su ostvarili pravo upisa na neki studijski program, a još uvijek nisu potvrdili namjeru upisa, da to učine što je prije moguće i ne zauzimaju nepotrebno dugo mjesto niže rangiranim kandidatima.