Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: zero-sized reply, code 200

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: zero-sized reply, code 200

Državna matura šk.god. 2019/20
Verifikacija osobnih podataka i ocjena
Autor: Administrator , 29. 6. 2010.

"Na www.postani student objavljena ja u Novostima obavijest:
 Verifikacija osobnih podataka i ocjena

Molimo sve kandidate koji su ove školske godine 2009./2010. završili četvrte razrede srednje škole u Republici Hrvatskoj da najkasnije do 1. srpnja 2010. potvrde točnost svojih ocjena iz sva četiri razreda srednje škole i ispravnost osobnih podataka u sustavu NISpVU. Potvrdu osobnih podataka moguće je učiniti na poveznici Moji podatci/Osnovni podatci/Potvrda točnosti podataka, dok je potvrdu ocjena moguće učiniti na poveznici Moji podatci/Ocjene/Verifikacija.

Ukoliko uočite netočnost u prikazu ocjena ili osobnih podataka, molimo da se javite ispitnome koordinatoru u svojoj školi.
Navedeno je nužno kako bismo izbjegli eventualne poteškoće i pogrješke pri tiskanju svjedodžbi i potvrda o državnoj maturi početkom srpnja i objavi rang lista 7. srpnja 2010. te nakon navedenoga roka izmjene u sustavu više neće biti moguće.

Objavljeno: 24.6.2010, 00:00 "