Pretraži

šk.god.2018./19.
Izvješće o prethodnom savjetovanju za predmet nabave Radovi na energetskoj obnovi Učeničkog doma Graditeljske škole Čakovec.
Autor: Suzana Šestan, 20. 12. 2017.

Izvješće o prethodnom savjetovanju u odnosu na Nacrt Dokumentacije o nabavi Radovi na energetskoj obnovi Učeničkog doma Graditeljske škole Čakovec dostupno je za preuzimanje OVDJE.

Izvješće u pdf formatu je u prilogu.

Izvjesce-o-provedenom-prethodnom-savjetovanju.pdf (299.36 KB)

Javna nabava

JAVNA NABAVA - OBAVIJEST

Obavijest o nepostojanju sukoba interesa (sukladno članku 13. stavku 9. Zakona o javnoj nabavi NN br. 90/11.)

Na temelju izjave ravnatelja Graditeljske škole Čakovec o nepostojanju sukoba interesa objavljujemo da ne postoje gospodarski subjekti s kojima bi ravnatelj i/ilis njime povezane osobe mogle biti u sukobu interesa pri sklapanju ugovora o javnoj nabavi.