Pretraži

Ponude izleta i ekskurzija
Predstavljanje ponuda za poziv br.04_šk. god. 2017_18
Autor: Suzana Šestan, 28. 3. 2018.

Nakon javnog otvaranja ponuda agencija Graditeljskoj školi Čakovec, na javni poziv broj 04. šk. g. 2017./18. (Rovinj-Poreč, 25.-26. svibnja 2018.) održanoj u ponedjeljak, 26. ožujka 2018. godine, u 13.00 sati, Povjerenstvo je odabralo sljedeće tri ponude:

1. Ponuda agencije RUDI TRAVEL d.o.o., Čakovec
2. Ponuda agencije TAUBEK TOURS  d.o.o., Ivanec
3. Ponuda agencije VARAŽDIN TOURS d.o.o., Varaždin

Ponude koje su izabrane i potencijalni davatelji usluga pozivaju se na predstavljanje ponude na roditeljskom sastanku roditelja učenika  2. a i 2. b razreda koji će se održati u utorak, 10. travnja 2018. godine  u 18.00 sati te će roditelji nakon predstavljanja ponuda, putem glasačkih listića odlučiti o tome koja će ponuda biti prihvaćena.