Pretraži

Ponude izleta i ekskurzija
Predstavljanje ponuda za poziv br.02_šk.god. 2017_18
Autor: Suzana Šestan, 14. 2. 2018.

Nakon javnog otvaranja ponuda agencija Graditeljskoj školi Čakovec, na javni poziv broj 02. šk. g. 2017./18. ( Budimpešta-Bratislava-Prag, 19.-23. lipnja 2018.) održanoj u utorak, 13. veljače 2018. godine, u 15.00 sati, Povjerenstvo je odabralo sljedeće tri ponude:

1. Ponuda agencije TID d.o.o., Alpe-Adriatours, Koprivnica
2. Ponuda agencije TAUBEK TOURS  d.o.o., Ivanec
3. Ponuda agencije VARAŽDIN TOURS d.o.o., Varaždin

Ponude koje su izabrane i potencijalni davatelji usluga pozivaju se na predstavljanje ponude na roditeljskom sastanku roditelja učenika  3.a,b,c i d  razreda koji će se održati u utorak, 20. veljače 2018. godine  u 17.00 sati te će roditelji nakon predstavljanja ponuda putem glasačkih listića odlučiti o tome koja će ponuda biti prihvaćena.