Pretraži

Ponude izleta i ekskurzija
Ponuda br.05_šk.god.2014/15 - maturalno putovanje (Pakoštane, Biograd, Nin, Zadar, Šibenik)
Autor: Suzana Šestan, 26. 3. 2015.

U privitku dostavljamo javni poziv za ponude turističkim agencijama i licenciranim prijevoznicima, za ponudu organizacije višednevne izvanučioničke nastave prema podacima u priloženoj ponudi.

Rok dostave ponuda je: 07.04.2015. godine do 15.00 sati.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana: 09.04.2015 u 12:00 sati.

Opći uvjeti natječaja:

Pristigle ponude trebaju biti u skladu s propisima vezanim uz  navedenu djelatnost i prijevoz učenika.

Ponuditelj dostavlja ponude čija je cijena razrađena po traženim točkama (od 8 do 11).

U obzir će se uzimati ponude zaprimljene u poštanskome uredu do navedenog roka i uz iskazane cijene tražene po stavkama.

Ponudu za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - školsku ekskurziju (Pakoštane, Biograd, Nin, Zadar, Šibenik) preuzmite u prilogu.

ponuda_05_2015.pdf (193.55 KB)