Naši monteri suhe gradnje na europskom natjecanju
Autor: Romina Fic, 18. 6. 2015.

Bugarska, točnije njezin glavni grad Sofija je u razdoblju od 9. do  12. lipnja bila domaćin 10. europskog natjecanja montera suhe gradnje „Knauf Junior Trophy“.

Hrvatsku su predstavljali učenici Graditeljske škole Čakovec Nikola Vinko i Tihomir Novak, u pratnji mentorice Ljiljane Tepavac-Kocijan, dipl.ing., zahvaljujući pobjedi na Državnom  natjecanju graditeljskih i geodetskih škola u znanjima i vještinama građenja koje se ove godine održavalo u Puli. U vrlo jakoj konkurenciji europskih zemalja naši su učenici zauzeli sjajno sedmo mjesto. Osim samog natjecanja ovo je bila prilika da se steknu nova iskustva, stvore poznanstva i prijateljstva, ali i upoznaju druge kulture, običaji i znamenitosti.  Sudjelovanje na smotri omogućila je firma Knauf Hrvatska, čiji su predstavnici također nazočili toj smotri.

Iskrene čestitke učenicima i mentorici!

Fotografije