Budi muško klub-Promocija aktivnosti
Autor: Željka Korent Hozmec, 12. 6. 2014.

Budi muško- ne budi nasilnik!

Predstavljanje zanimljivog projekta  i promocija  aktivnosti novoofrmljenog Budi muško kluba  Čakovec održana je 10.lipnja 2014. u Učeničkom domu Graditeljske škole Čakovec. Promociji i predstavljanju aktivnosti  prisustvovali su predstavnici Udruge Status M iz Zagreba, ravnatelji, stručni suradnici, nastavnici, predsjednici Vijeća učenika međimurskih srednjih škola kao i predstavnici Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije. Sudionici promocije  prvi su  u Županiji prepoznali važnost projekta kojeg provodi zagrebačka udruga Status M. Nakon samog predstavljanja i konferencije za novinare otkriven je grafit koji nosi slogan Budi muško kluba Čakovec-   „Budi muško ne budi nasilnik !“ Mladići  Budi muško kluba isto tako imali su priliku sudjelovati na radionici koju je održao predstavnik   Udruge  Mislav Mihael  Mandir  iz Zagreba.

fotografije