Božićno-novogodišnji program 20. prosinca
Autor: Administrator , 30. 12. 2008.

Zadnjeg dana nastave u prvom polugodištu, u subotu, 20. prosinca, prije podjele izvješća o uspjehu i ponašanju, u holu škole je održan prigodni Božićno-novogodišnji program.

Uz scenski nastup učenica – članica grupe mr. Emilije Kovač, prof., koje su izvele ulomak iz "Debele", Silvije Šesto Stipaničić, nastupili su i recitatori prof. Katarine Horvat s ulomcima iz "Pjesme nad pjesmama". U nekoliko glazbenih točki, koje je s učenicima pripremio prof. Zvonko Ladić, nastupili su i naši profesori - profesorice Abramić i Heđa te profesor Mihaljević.

Božićnim pjesmama, koje smo zapjevali zajedno s izvođačima, ispratili smo prvi dio nastavne godine i poželjeli svima zajedno puno zdravlja, veselja i uspjeha u novoj 2009.

fotografije