Ovaj mjesec: 1904
Valentinovo 2014.
Autor: Željka Korent Hozmec, 25. 2. 2014.

U petak, 14. veljače obilježili smo Dan zaljubljenih prigodnim programom u prijepodnevnoj i poslijepodnevnoj smjeni.

Učenice i učenici   3.a razreda u dogovoru s Vijećem učenika pripremili su nekoliko ljubavnih klasika na akustičnim gitarama , koje su izveli u holu škole na oduševljenje svih učenika u obje smjene.

Desetak dana prije Valentinova u holu škole bila je postavljena kutija ljubavnih poruka u koju su učenici mogli ubacivati svoje poruke, želje i misli, a koje je Vijeće učenika  dostavljalo na naznačene adrese. Nadamo se da su sve stigle na pravu adresu i da je toga od dana bilo još više zaljubljenih.