Književni susret s Aleksejom Milinovićem
Autor: Željka Korent Hozmec, 17. 12. 2008.

Mjesec hrvatske knjige u trajanju od 15. listopada do 15. studenoga 2008. godine obilježili smo nizom različitih aktivnosti.

Zatvorili smo ga 3. prosinca književnim susretom s profesorom Aleksejom Milinovićem, odgajateljem u učeničkom domu, koji se učenicima i svim prisutnima predstavio najnovijim djelom, povijesnom dramom „Tajna Firentinskoga podruma Michelangela Buoanarrotija“. Autor je tom prilikom otkrio“tajnu“ nastanka ovog djela, kao i izvore kojima se služio prilikom njegova stvaranja. U svijet drame sve nazočne uveli su učenici koji su izveli neke od najzanimljivijih prizora iz drame.

fotografije