OBAVIJEST UČENICIMA
Autor: Suzana Šestan, 20. 12. 2013.

Na kraju prvog polugodišta podsjećamo vas na kalendar i obveze:

• Izvješća o uspjehu na kraju 1. polugodišta potpisana od strane roditelja učenici trebaju donijeti na prvi sat razrednika u 2. polugodištu.
  • Od subote, 21. prosinca do subote 11. siječnja 2014. bit će zimski odmor učenika.
  • Nastava u 2. polugodištu počinje 13. siječnja 2014. godine       B-tjednom.
  • Učenici koji imaju praktičnu nastavu u školskim radionicama dogovorit će  održavanje sa stručnim učiteljima – u tjednu od 8. do 10.01.2014.
  • U vrijeme zimskog odmora održavat će se konzultacije za izradu završnog rada, pripreme za školska natjecanja i zimske radionice učenika.

Svim učenicima i njihovim roditeljima želimo sretan Božić te puno uspjeha i zdravlja u novoj 2014. godini!

v.d. ravnatelj-a:
Zvonko Ladić, dipl. teolog v.r.