Mjesec hrvatske knjige
Autor: Željka Korent Hozmec, 6. 11. 2013.

U akciji čitanja naglas“Čituljak“, održane u povodu Mjeseca hrvatske knjige, koji se obilježava od 15. listopada do 15. studenog, sudjelovale su Tena, Lea i Karla, učenice Graditeljske škole Čakovec. Akcija je bila održana 4. studenog 2013. u Domu za starije i nemoćne Čakovec.

Naizmjenično čitajući djela hrvatskih autora mislim da smo obradovali i nasmijali korisnike Doma. Pažnja i zainteresiranost bila je na visokom nivou.

U slučaju da se takve akcije ponovno organiziraju, osobno bih se priključila jer smatram da njima uljepšavamo i dane onih kojima čitamo, ali i oplemenjujemo sebe.

Škvorc Tena, 4.c