Učenici Graditeljske škole Čakovec svojim su radovima sudjelovali na multimedijskoj izložbi učeničkih radova iz nacionalne kampanje „Sigurniji internet za djecu i mlade“
Autor: Administrator , 7. 5. 2013.

Agencija za zaštitu osobnih podataka, udruga „Suradnici u učenju“ i Microsoft Hrvatska organizirali su u ponedjeljak, 29. travnja 2013. godine, izložbu multimedijskih radova iz nacionalne kampanje „Sigurniji internet za djecu i mlade“.

Na ovogodišnju izložbu pristiglo je 1016 radova na kojima je radilo 1835 učenika, a među njima je odabrano 160 najboljih i 406 istaknutih radova u kojima su djeca iz vrtića, osnovnih i srednjih škola napisali i oblikovali savjete za vršnjake te primjerima pokazali koja su njihova prava i odgovornosti u internetskom svijetu. Iz naše škole sudjelovalo je više od 20 učenika, a svima je bio mentor Ivan Čondor, dipl. inf. Među najboljim radovima bio je rad učenika Luke Vugrača, a  istakli su se i radovi Antonie Hajdinjak, Zoe Franke Klaić,  Hane Barić, Tare Lisjak, Monike Mavrin,  Lidije Šoltić,  Karle Kovačić,  Tamare Golub te Jelene Šafarić.