preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
GSC-Mobility2020

Energetska obnova

Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

Korisni linkovi
Graditeljska škola Č...
Korisni linkovi za s...
Dnevni tisak
Agencija za strukovn...
Agencija za odgoj i ...
Državna matura
Fakulteti i veleučil...
Portali
Časopisi

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 14138
Novosti i događanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
5. Državno natjecanje učenika/ca iz Obrazovnog sektora grafička tehnologija i audiovizualno oblikovanje
Autor: Suzana Šestan, 23. 4. 2013.

18. i 19. travnja 2013. u Graditeljskoj školi Čakovec održano je 5. državno natjecanje učenika/ca iz Obrazovnog sektora grafička tehnologija i audiovizualno oblikovanje u organizaciji i zahvaljujući: Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta, Agenciji za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, školi domaćinu državnog natjecanja Graditeljskoj školi Čakovec, radu članova i članica Državnoga povjerenstva (Zoran Pazman, dipl.ing.arh. , ravnatelj Graditeljske škole Čakovec - predsjednik,  Tamara Hudolin, prof., viša stručna savjetnica, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih - tajnica, Suzana Šestan, dipl. dizajner, Graditeljska škola Čakovec, Mirko Jurko, dipl. ing. Grafike , Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju, Snježana Tomac-Lučić, dipl. ing. graf., Prirodoslovna i grafička škola Rijeka, Dean Valdec, dipl. ing. graf., Veleučilište u Varaždinu, Marijana Brdar, dipl. ing. graf, Grafička škola u Zagrebu, Tibor Bün, dipl. inf., Elektrostrojarska škola Varaždin i mr.art. Kristina Horvat Blažinović, doc., Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu), zalaganju svih nastavnika i nastavnica i njihovih učenika i učenica te uz podršku ravnatelja/ica škola sudionika.


U natjecateljskom dijelu iz područja Grafička tehnologija te Multimedija sudjelovalo je sedam škola: Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Elektrostrojarska škola Varaždin, Prirodoslovna  i  grafička škola Rijeka, Prirodoslovno  - grafička škola Zadar, Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju – Split,  Grafička škola u Zagrebu, te  Graditeljska škola Čakovec.

Najbolje rezultate postigli su:

Iz područja Grafička tehnologija

  1. Ivan Lampalov  (Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju – Split)
    mentor:  Ortner  Sonja 
     
  2. Matea Šuljić  (Prirodoslovna  i  grafička škola Rijeka)
    mentor: Bradić Radenko
     
  3. Tea Rudić  (Prirodoslovno  - grafička škola Zadar)
    mentor: Perić Martina

Iz područja Multimedija:

  1. Tomislav Bukal i Vedran Gložinić  (Elektrostrojarska škola Varaždin)
    mentor: Jakopec Ratko
     
  2. Marijan Mikolić i Denis Horvat  (Prirodoslovna  i  grafička škola Rijeka)
    mentor: Nemčanin Ozana 
     
  3. Antonija Ciglar i Dorian Marciuš  (Graditeljska škola Čakovec)
    mentor: Krunoslav Bedi 

Natjecateljski dio pratila je i smotra radova učenika iz područja grafičkog dizajna te fotografije u kojoj je uz navedene škole sudjelovala i Tehnička škola  i  prirodoslovna  gimnazija  Ruđera Boškovića Osijek, a u slobodnom terminu za sve sudionike održano je i predavanje  Milivoja Kuhara na temu Slobodni software – Blender 3D, od ideje do blockbustera.

Čestitke svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima, a posebno učenicima naše škole na izvrsnom trećem mjestu iz multimedije!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju