Valentinovo 2013.
Autor: Željka Korent Hozmec, 12. 2. 2013.

Stiže nam 14. veljače, Dan zaljubljenih. Jeste li možda zaljubljeni? Sretno ili nesretno? Možda netko od vas gaji skrivene simpatije prema osobi koju svakodnevno susreće na školskom hodniku.

U vrijeme kada je prevladalo tehnološko doba i kada su pisma zamijenili mailovi ili SMS poruke, mi smo se odlučili malo vratiti u prošlost i oživjeti tradiciju slanja pisama, odnosno čestitki.

Ako nekog volite, a ne znate kako mu/joj to reći imamo pravo rješenje za vas! Pripremili smo ljubavnu kutiju u holu škole u koju možete staviti svoju poruku, misao, želju…Za ostalo ćemo se pobrinuti mi.

Vaše poruke dostavit ćemo na pravu adresu. Upotrijebite maštu, smislite što originalniju poruku, pokažite koliko vam je stalo…i tko zna, možda vam ovo Valentinovo bude najljepše do sad!