preskoči na sadržaj

Graditeljska škola Čakovec

Login
Radovi učenika

Radovi učenika

Projekt CROSKILLS

THE MOBILITY BRIDGE III

e-Dnevnik:prijave!



Državna matura
Priloženi dokumenti:
Podjela potvrda DM.pdf

 
Posjetite...

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2012.

Ovaj mjesec: 5334
Novosti i događanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŠKOLSKA NATJECANJA 2013.
Autor: Željka Korent Hozmec, 31. 1. 2013.

Pred nama je vrijeme školskih natjecanja. Agencija za odgoj i obrazovanje i ASO, uz suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske, objavile su Vremenik natjecanja i smotri i Upute o provedbi natjecanja i smotri za 2013. godinu.


Keramičar oblagač 

 

1. Robin Galešić                

2. Dominik Godina           

3. Neven Novak

 

 Zidar 

 

1. Petar Kukret            

2. Dario Ježovita           

3. Nikola Kontak

4. Dario Šket

              

Rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima

 

1. Roberto Čičkar                

2. Matija Ciceli           

3. Denis Marčec

4. Neven Horvat

 

Soboslikar – ličilac

 

1. Ivan Mihalković                

2. Ivan Varga           

3. Leopold Vargek

4. Patrik Modlic

 

Instalater grijanja i klimatizacije

 

1. Robert Dominić              

2. Lovro  Kolar        

3. Hrvoje Bubek

4. Martino Jalušić

 

 

Nosive konstrukcije – građevna mehanika

 

1. Lovro Hrženjak                

2. Ilija Vabec           

3. Krista Topolnjak

4. Nikola Trupković

5. Aleksandar Petran

6. Matija Lojan

 

Arhitektonske konstrukcije

 

1. Ilija Vabec           

2. Nikola Trupković

3. Andreas Panić

4. Lana Sabol

5. Marko Kovaček

 

 

Crtanje

 

1. Ana Mutvar                

2. Miroslav Polanec           

3. Karlo Komorski

4. Antonio Baruškin

5. Nikola Strahija

6. Vilson Kuqi

7. Ivana Vuković

8. Nikola Pintarić

9. Blanka Lozić

 

Fotografije

 

Informatika/Računalstvo

 

1. Mateo Črep

1. Monika Žinić              

2. Anastazia Žeks           

3. Filip Lukša

4. Kristina Gudlin

 

Grafičke tehnologije i AV oblikovanje (Multimedija)

 

1. Dorian Marciuš

2. Antonija Ciglar

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju