AKTIVNOSTI U VRIJEME ZIMSKOG ODMORA UČENIKA
Autor: Željka Korent Hozmec, 16. 1. 2013.

U vrijeme zimskog odmora učenika, od 7. do 11. siječnja 2013., u našoj školi održane su  razne kreativne aktivnosti i pripreme za natjecanja  za sve zainteresirane učenike.

Posebno su bili aktivni likovnjaci i građevinari koji su se pripremali za natjecanja i konzultirali glede završnog rada. Isto tako maturanti  se pripremali za ispite državne mature. Informatičari su naprezali svoje moždane vijuge pripremajući se za INFOKUP,  na kojem već tradicionalno postižemo vrhunske rezultate. Maketari su,  pod vodstvom profesora Križaića, Čatlaića i Tkalca izrađivali makete, a oni skloniji  scenskom izražavanju su pod vodstvom profesorice Kovač pripremali nastup za ovogodišnji Lidrano. Svi maturanti koji su imali pitanja u svezi s državnom maturom mogli su potražiti odgovore kod profesorice  Srebrenke Pongrac,  koordinatoricom za državnu maturu. Jedino za čim možemo žaliti je manjak snijega, jer je bila predviđena i radionica „grudanja“… U svakom slučaju zanimljivo i kvalitetno provedeno vrijeme!