BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI PROGRAM 2012.
Autor: Željka Korent Hozmec, 16. 1. 2013.

U subotu, 22. prosinca 2012. u holu škole je učenicima i djelatnicima  izveden prigodni božićno- novogodišnji program.

U blagdansko ozračje uvela  nas je profesorica Emilija  Kovač prigodnom recitacijom, a  u nastavku nam se predstavio pjevački zbor pod vodstvom profesorice Klaudije Jurčec. Nakon  zbora naši su  tamburaši,  vođeni profesorom Zvonkom Ladićem,  izveli  nekoliko prigodnih božićnih pjesama  Na kraju nam se  dio cheerladersica čakovečkog plesnog kluba „Livi“ predstavio  koreografijom s kojom su osvojile naslov prvakinja Europe.

Na kraju bogatog i dojmljivog programa prisutnima su svi izvođači zajedno  poželjeli čestit Božić i uspješnu novu 2013. godinu.

Fotografije