Kolaž ljubavne lirike
Autor: Suzana Šestan, 9. 3. 2008.

U četvrtak, 14. veljače obilježili smo Dan zaljubljenih prigodnim programom za učenike 1.abcd, 2.a. i 4.b razreda u prijepodnevnoj smjeni te učenike 3.abcdi razreda u poslijepodnevnoj smjeni.

Učenice 2.a i 3.a razreda predstavile su nam lepezu najljepših španjolskih ljubavnih pjesama pa smo tako imali prilike uživati u Lorkinim i Nerudinim stihovima. Učenice je za nastup pripremila profesorica Katarina Horvat. Romantičnoj atmosferi dodatno su pridonijele učenice Marija Damiš i Katarina Žufika iz 4.b te Vedran Vugrin, učenik 3.b razreda, kratkom glazbenom točkom pod vodstvom profesora Vladimira Mihaljevića.
Desetak dana prije Valentinova u holu škole bila je postavljena kutija ljubavnih poruka u koju su učenici mogli ubacivati svoje poruke, želje i misli, a koje su knjižničarke dostavljale na naznačene adrese. Nadamo se da su sve stigle na pravu adresu i da je toga od dana bilo još više zaljubljenih.
više fotografija

Izvor: Romina Heđa