Ovaj mjesec: 1901
IZBOR NAJMASKE u Graditeljskoj školi Čakovec
Autor: Suzana Šestan, 8. 3. 2008.

U utorak, 5. veljače školom su prošetali slikari, supermeni, vragovi, nogometaši, nekoliko životinjskih vrsta te pilot.

Učenici su nas nanovo oduševili svojom kreativnošću i originalnošću pa ih je škola, kao i proteklih godina, odlučila nagraditi. Odluka o onima najboljima prepuštena je učenicima koji su birali između 23 maske (skupne ili pojedinačne). Nadmoćnu pobjedu s 223 glasa odnio je „pilot“, drugoplasirana je bila ekipa iz 3.a razreda s 209 glasova, a treće mjesto s 127 glasova osvojila je „nogometna ekipa“. Iskrene čestitke svima, posebice prvoplasiranoj maski koju nagrađujemo cjelodnevnim kupanjem u Toplicama Sveti Martin!
1 mjesto
2 mjesto