Stručna praksa na snijegu
Autor: Željka Korent Hozmec, 3. 12. 2010.

Snijeg je još jednom zabijelio naš okoliš i stvorio znatne probleme u prometu. Tako su zameteni mnogi putovi i prilazi što otežava kretanje pješaka, ali i ostalih sudionika u prometu.

Prilazi našoj školi također su prekriveni snijegom i stoga su učenici 1.e razreda - budući rukovatelji samohodnim građevinskim strojevima - zajedno sa stručnim učiteljem Josipom Križaićem, krenuli u akciju čišćenja okoliša škole bagerom. Ova je akcija spajanje ugodnog i korisnog: učenici usvajaju vještine upravljanja bagerom, a krajnji rezultat bit će čisti i prohodni putovi oko Graditeljske škole Čakovec.

Fotografije