Sportom protiv ovisnosti – povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti
Autor: Željka Korent Hozmec, 30. 11. 2010.

Svake se godine u razdoblju od 15. studenog do 15. prosinca obilježava Mjesec borbe protiv ovisnosti i obilježavamo ga raznovrsnim i mnogobrojnim aktivnostima. Ovu manifestaciju redovito obilježavamo i sportskim susretima, stoga ćemo i ove godine Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježiti na taj način.

U četvrtak, 2. prosinca 2010. u 12,15 sati u Športskoj dvorani Graditeljske škole Čakovec snage će odmjeriti učenice  naše i Gospodarske škole u odbojci i nogometu. Odbojkašice će za susret pripremiti profesorica Bosiljka Gjerapić-Vujović, a nogometašice će voditi profesorica Natali Žigo-Štefulj. Pozivamo sve učenike da bodre naše djevojke i na taj način podrže borbu protiv ovisnosti.