Donacija „Zagorje-Tehnobetona“
Autor: Željka Korent Hozmec, 11. 11. 2010.

Zagorje-Tehnobeton je renomirana građevinska tvrtka sa sjedištem u Varaždinu koja već više od 60 godina pruža kvalitetne usluge u građevinarstvu.

Stoga ne čudi činjenica što velik broj naših učenika u zanimanjima zidar i tesar svoju stručnu praksu obavlja upravo u „Zagorje-Tehnobetonu“, a na taj način postaju i njihovim stipendistima.

Osim financijskih sredstava koji učenici dobivaju mjesečno, osiguravaju im i posao nakon završetka školovanja, što je u današnje vrijeme iznimno.

Da bi financijski olakšali roditeljima i rasteretili skroman roditeljski proračun, svim stipendistima donirali su radna odijela i visokokvalitetne radne cipele.

Nadamo se da će i drugi poslodavci prepoznati ovu gestu te da će u budućnosti takvih akcija biti i više.

Fotografija