Dobro došli u Graditeljsku školu Čakovec!
Autor: Željka Korent Hozmec, 7. 9. 2010.

Svim učenicima Graditeljske škole Čakovec želimo dobrodošlicu u novoj školskoj godini 2010./2011., puno uspjeha i dobrih rezultata u svim područjima školovanja, nastavnim, ali i izvannastavnim aktivnostima.

Ove školske godine Graditeljsku školu Čakovec pohađat će 746 učenika u 33 razredna odjela: 9 prvih, 10 drugih, 10 trećih i 4 četvrta.

Učenici su upisani u ukupno 19 obrazovnih programa/zanimanja; 6 četverogodišnjih, 11 trogodišnjih i 2 programa s teškoćama.

Pozivamo vas da se uključite u rad grupa izvannastavnih aktivnosti čiji će popis biti objavljen na oglasnoj ploči škole te na web stranici.

www.ss-graditeljska-ck.skole.hr/nastava/razredi/slobodne_aktivnosti?

fotografije