Otvorena izložba naših učenika BUDI KREATIVAN I USPJEŠAN“
Autor: Željka Korent Hozmec, 28. 4. 2010.

U galeriji Općine Sv. Martin na Muri 23. travnja otvorena je izložbanaših učenika „Budi kreativan i uspješan“, uz nazočnost dva odjela osmih razreda Osnovne škole Sv. Martin na Muri.

Učenici su s oduševljenjem razgledali radove i divili se umijeću srednjoškolaca. Odjel dizajna keramike Graditeljske škole Čakovec predstavila je nastavnica  keramičkog modeliranja, magistrica umjetnosti Vesna Osojnički, akad. kiparica i pozvala učenike da  sa svojim roditeljima dođu u Graditeljsku školu Čakovec na Dan otvorenih vrata 30. travnja. Isto tako  pozvala je sve koji imaju sklonosti za oblikovanje i izradu keramike da dođu na provjeru likovnih sposobnosti 22. svibnja, što je preduvjet za upis u likovnu umjetnost i dizajn.

Izložbu je otvorio načelnik Općine Sv. Martin na Muri gosp. Makovec i  pohvalio učenike koji su se odazvali pozivu na otvorenje izložbe, potičući ih da preispitaju svoje sklonosti prema dizajnu keramike.

Izložba ostaje otvorena do 3. svibnja pa je do tada mogu pogledati svi zainteresirani. Dobro došli!

fotografije