Državno natjecanje učenika u grafičkim i audiovizualnim tehnologijama
Autor: Željka Korent Hozmec, 12. 4. 2010.

Graditeljska obrtnička i grafička škola u Splitu bit će od 27. do 29. travnja 2010. godine domaćin Državnog natjecanja učenika/ca iz obrazovnog sektora grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije.

Natjecanje će se održati u tri područja: grafičkoj tehnologiji, grafičkom dizajnu i multimediji. Četvrta, zasebna, kategorija, nastala na prijedlog škole domaćina, jest smotra fotografija.

Ove godine će nas u području multimedije, u kojoj smo dvostruki državni prvaci, predstavljati Dino Farkaš i Filip Fodor, s mentorom Krunoslavom Bedijem, pa se nadamo da uspjeh ni ove godine neće izostati. U području grafičkog dizajna boje Graditeljske škole branit će Sara Sobočan, s mentorom Darijom Štokićem, dok će na smotri fotografija svoje radove predstaviti Stela Horvat i Valentina Gudlin. Svim natjecateljima želimo puno uspjeha i dobrih rezultata!