Županijska smotra LiDraNo 2020.
Autor: Romina Fic, 18. 3. 2020.

Učenici Graditeljske škole Čakovec: Ivan Hadeljan, Zita Treščec i Matej Žerjav 11. ožujka sudjelovali su na Županijskoj smotri LiDraNo 2020. održanoj u Domu kulture grada Preloga.

Učenici su svojom kreativnošću i talentom predstavili školu - Ivan Hadeljan pod vodstvom mentorice Darje Šupljika pohvaljen je za svoj literarni rad "Vozim dalje" dok su se Matej Žerjav i Zita Treščec istaknuli scenskim nastupima. Matej je pod vodstvom mentorice Tatjane Novak, prof. kazivao pjesmu Edgara Allana Poea "Annabel Lee", a Zita je izvela monolog iz knjige "Slike: na dah" autorice Emilije Kovač. Ponosni smo na naše predstavnike i njihov uspjeh!

Fotografije