Uspjesi ŠŠK-a "Graditelj" u nogometu
Autor: Željka Korent Hozmec, 6. 3. 2010.

Graditeljska škola Čakovec bila je 28. siječnja 2010. godine domaćin Županijskog natjecanja u nogometu za mladiće.

Svoje snage u nogometu odmjerile su ekipe svih međimuurskih srednjih škola, a ekipa iz naše škole osvojila je prvo mjesto, ispred Gospodarske škole i Gimnazije, te se tako plasirala u poluzavršno natjecanje u nogometu za mladiće - skupina sjever.

Prvoplasirana ekipa "Graditelj" nastupila je sljedećem sastavu: Božak Zvonimir, 4.b, Novak Dario, 3.a, Antonović Matija, 4.b, Ivančić Filip, 4.b, Antonović David, 2.b, Bobičanec Luka, 2.d, Sobočan Marko, 3.g, Šteingel Denis, 4.a, Ambruš Ilija, 4.b, Šoltić Nikola, 3.b i Vincek Aleksandar, 3.g.

Susreti poluzavršnog natjecanja odigrali su se 4. ožujka i ekipa Graditelja bila je trećeplasirana, iza prvoplasiranog "Srednjoškolca" iz Koprivnice i drugoplasiranog "GOŠK"-a iz Varaždina.

Svim učenicima koji su nas uspješno predstavljali na natjecanju iz nogometa iskrene čestitke na ostvarenim rezultatima!

fotografije