Ovaj mjesec: 1904
Uspjesi ŠŠK-a "Graditelj" u nogometu
Autor: Željka Korent Hozmec, 5. 3. 2010.

Graditeljska škola Čakovec bila je 28. siječnja 2010. godine domaćin Županijskog natjecanja u nogometu za mladiće.

Svoje snage u nogometu odmjerile su ekipe svih međimurskih srednjih škola, a ekipa iz naše škole osvojila je prvo mjesto, ispred Gospodarske škole i Gimnazije, te se tako plasirala u poluzavršno natjecanje u nogometu za mladiće - skupina sjever.

Prvoplasirana ekipa „Graditelj“ nastupila je u sljedećem sastavu: Božak Zvonimir, 4.b, Novak Dario, 3.a, Antonović Matija, 4.b, Ivančić Filip, 4.b, Antonović David, 2.b,Bobičanec Luka, 2.d, .Sobočan Marko, 3.g, Šteingl Denis, 4.a, Ambruš Ilija, 4.b, Šoltić Nikola, 3.bi Vincek Aleksandar, 3.g.Susreti poluzavršnog natjecanja odigrali su se 4. ožujka i ekipa Graditelja bila je trećeplasirana, iza prvoplasiranog “Srednjoškolca” iz Koprivnice i  drugoplasiranog “GOŠK”-a iz Varaždina. Svim učenicima koji su nas uspješno predstavljali na natjecanju iz nogometa iskrene čestitke na ostvarenim rezultatima!

ffotografije