I mi smo bili kod župana
Autor: Romina Fic, 17. 10. 2019.

Župan Međimurske županije Matija Posavec organizirao je svečano uručivanje nagrada mentorima čiji su učenici osvojili prva mjesta na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2018./2019.

Svečanost uručivanja nagrada održana je 15. listopada 2019. u Zgradi Scheier. Mentorima su uručene grafike Ruse Trajkove, a nakon službenog programa mentori su se družili na kratkom domjenku.  Među  pozvanim mentorima bile su i predstavnice naše profesorice  Tatjana Vadas,dipl.ing.arh., čiji je učenik Mihael Novak osvojio prvo mjesto iz Arhitektonskih tehnologija na Državnom natjecanju World SkillsCroatia 2019. te Gordana Čanadi, čija je učenica Romana Rusak bila prva na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika 2019.

Više o samom događaju te fotografije možete pogledati na donjoj poveznici  (internetski  portal  e-medjimurje),  naslovna fotografija također je s tog portala.