Fašnik 2010.
Autor: Željka Korent Hozmec, 8. 2. 2010.

Stižu nam najluđi dani u godini, dani Fašnika. Svakome od nas to je jedinstvena prilika da postane netko drugi, barem na jedan dan.

Stoga ćemo za vas u utorak, 16. veljače prirediti mali karneval u prijepodnevnoj i poslijepodnevnoj smjeni. Na vama je da se maskirate u što god želite, važno je da budete originalni i maštoviti.

Na prijedlog Vijeća učenika, učenici svakog pojedinog razrednog odjela izabrat će najbolju masku u razredu (samo u razredima u kojima će svi  učenici biti maskirani), a koje će se potom fotografirati i o njima ćete odlučivati glasačkim listićima koje ćete ubacivati u kutiju postavljenu u holu škole. Najbolje maske bit će nagrađene prigodnim darovima.