Novo ruho gradskih zgrada
Autor: Romina Fic, 8. 4. 2019.

Građani Grada Čakovca, ali i oni koji su se ovih dana zatekli u gradu, mogli su zamijetiti kako su neke gradske zgrade poprimile novo ruho.

Naime, diljem grada bilo je mnoštvo išaranih i grafitima nagrđenih zidova i pročelja, čemu su na kraj odlučile stati gradske vlasti. One su angažirale naše učenike prvog, drugog i trećeg razreda u programu pomoćni soboslikar-ličilac, zajedno s njihovim stručnim učiteljem Sinišom Medvedom, kako bi gradu vratili stari sjaj. Rezultati su više nego vidljivi pa se nadamo da se  obnovljena pročelja neće vratiti u stanje prije ovog hvalevrijednog pothvata.

Fotografije