Graditeljska škola Čakovec poslala poruku: ˝STOP nasilju!˝
Autor: Romina Fic, 1. 3. 2019.

Poruka protiv nasilja odjeknula je Graditeljskom školom Čakovec u srijedu 27.2.2019. godine. Povodom Dana ružičastih majica, učenici, nastavnici i djelatnici škole nosili su ružičaste majice, marame i mašne.

Zajedničkim fotografiranjem obilježili su dan koji je u Hrvatskoj prepoznat kao Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja te odaslali poruku da žele škole bez nasilja. Osim fotografiranja, jedan zid posvećen upravo tom danu uređen je kao ˝Zid dobrih vibracija˝, a svaki razred izglasao je i svog najboljeg prijatelja, učenika koji je u razredu najbolji prijatelj jer se ističe po dobroti, pozitivnosti, spremnosti pomoći drugima i drugim vrlinama. Njima je uručeno priznanje za najboljeg prijatelja i slatki poklon. Ovim aktivnostima koje je osmislilo Vijeće učenika obogatili smo našu školu, ali i ojačali našu svijest da se isplati biti dobar prijatelj i boriti se protiv nasilja!

Fotografije