Učenička zadruga KRUGG na humanitarnom sajmu
Autor: Suzana Šestan, 11. 12. 2017.

Učenička zadruga Graditeljske škole Čakovec „KRUGG“ koja je i ove školske godine vrlo aktivna odazvala se i sudjelovala  u subotu 09.12.2017 u zgradi Scheier u Čakovcu na sajmu učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola, održanog u okviru humanitarne akcije  na poziv „Međimurske zaklade za obrazovanje Dr. Vinko Žganec“, koja je osnovana sa svrhom pružanja potpore, novčane i druge pomoći redovitim učenicima srednjih škola kao i studentima iz područja naše županije. Prihod od prodaje na humanitarnom sajmu uplaćuje se na račun Zaklade. Na sajmu su učestvovali učenici školske zadruge u pratnji Tamare Mustač, dipl.dizajnerice, voditeljice sekcije za keramiku.