Svjetski dan pozitivnog mišljenja
Autor: Romina Fic, 13. 9. 2017.

Diljem svijeta 13. rujna obilježava se kao Svjetski dan pozitivnog mišljenja pa se u obilježavanje uključila i naša škola.

Pozitivno mišljenje izuzetno je važno jer razmišljati pozitivno znači s radošću gledati u budućnost i s optimizmom pristupati svakoj životnoj prepreci i izazovu. Na pozitivno razmišljanje pozvala nas je ekipa etičarki iz 3.b i 3.c razreda, koja je, zajedno sa svojom profesoricom etike Zdenkom Perić, napravila prigodni plakat, a namjera plakata je potaknuti učenike i nastavnike da se koncentriraju na sve ono pozitivno u njihovu životu i okruženju. Stoga, barem danas, odbacite sve loše misli i nasmiješite se, sreća se krije u malim stvarima!

Fotografije