The Mobility Bridge III - Graditeljska škola Čakovec
Autor: Suzana Šestan, Zvonko Ladić, 8. 9. 2017.

Ekipa učenika Graditeljske škole Čakovec u sklopu Erasmus+ projekta The Mobility Bridge III, financiranog od strane Agencija za mobilnost i programe Europske unije, 03. rujna 2017. započela je svoju dvotjednu praktičnu nastavu u Sloveniji, mjestu Odrance, u firmi Carthago d.o.o..
U grupi se nalazi četiri stolara, dva vodoinstalatera i dva instalatera grijanja i klimatizacije u pratnji profesora Zvonka Ladića.

Uz srdačan doček i stručno vodstvo, na početku je uslijedilo slikanje uz jedan od najvrjednijih mobilnih domova koje firma Carthago d.o.o proizvodi, a čiji će nastanak učenici uz svoje mentore aktivno pratiti i sami sudjelovati u njihovoj izradi i opremi cijelo vrijeme boravka na praksi!

Tako se pod budnim okom mentora učenici u okviru projekta osposobljavaju za razne samostalne zadatke koje treba obaviti u sklopu rada, a koji su sastavni dio njihove struke za koju se školuju.

Svim učenicima želimo i nadalje uspješan boravak do kraja ovog zanimljivog iskustva!

Na linku je nekoliko fotografija sa praktične nastave  u firmi Carthago d.o.o