Početak školske godine
Autor: Romina Fic, 4. 9. 2017.

Počela je nova školska godina i učenici su se opet vratili u školske klupe,  a među njima i prvi razredi, kojima je ovo prvi susret sa srednjom školom u pravom smislu riječi.

Da bi im početak bio što lakši i bezbolniji sve učenike prvih razreda okupili smo u predvorju naše sportske dvorane te im se sa nekoliko prigodnih  riječi i brojnim korisnim savjetima i sugestijama obratila naša ravnateljica, pedagoginje i voditeljica nastave. Učenici su pogledali film o našoj školi, nakon čega su im se predstavili njihovi razrednici. Uz pomoć razrednika i maturanata naše škole obišli su cijeli kompleks: školu, školske radionice, učenički dom i sportsku dvoranu, a razrednici su im u razredima održali 3 sata razrednog odjela na kojima su im dali sve informacije koje su važne za nastavu i njezino održavanje. Predmetne nastave prvi dan nije bilo, već počinje od utorka, 5. rujna.

Svim učenicima, a posebice onima prvih razreda želimo sretnu i nadasve uspješnu školsku godinu 2017./2018.

Fotografije