UČENIČKA ZADRUGA KRUGG PLASIRALA SE NA DRŽAVNU SMOTRU
Autor: Romina Fic, 22. 5. 2017.

U četvrtak, 18. svibnja 2017. godine, na Trgu republike u Čakovcu, održana je Županijska smotra učeničkih zadruga Međimurske županije.

Na smotri je svoje proizvode izložilo deset međimurskih učeničkih zadruga, a ovogodišnji domaćin Smotre bio je Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec.

Ove se godine na Smotri po prvi put predstavila i naša učenička zadruga Krugg, koja je plijenila pozornost prolaznika atraktivnošću proizvoda koji su bili izloženi na štandu. Stoga ne čudi činjenica da je upravo naš štand zauzeo visoku drugu poziciju i time izborio plasman na 29. smotra učeničkih zadruga RH koja će se održati će se od 3. do 6. listopada 2017. godine u Zadru. Plasman na državnu smotru izborila je i prvoplasirana Učenička zadruga „Fijolica“ Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec te trećeplasirana Učenička zadruga „Jabuka“ Gospodarske škole iz Čakovca. Pokrovitelji Županijske smotre bili su Turistička zajednica Grada Čakovca, Grad Čakovec i Međimurska županija.

Iskrene čestitke našim zadrugarima i puno uspjeha na Državnoj smotri!

Fotografije